Pladsholder
PATCHKABEL OM3 SC-SC 50/125 1M
DKK 114,29 DKK 114,29 Tilføj til kurv
Tilbud

PATCHKABEL OM3 SC-SC 50/125 1M

DKK 114,29 DKK 114,29

HVORFOR VÆLGE VVSGIGANTEN?

  • Ordre modtaget inden kl 15:30 sendes samme dag*
  • 14 dages returret
  • E-Mærket
  • Køberbeskyttelse op til 10.000 DKK

Varenummer (SKU): 0984314731

Yderligere information

Yderligere information

Vægt0.04 kg
EAN:

LeverandørNr.:

Leveringstid:

4-5